Świecowanie uszu

Zmęczony codziennymi obowiązkami szukasz sposobu na wyjątkowy relaks? Marzysz, by osiągnąć harmonię duszy i ciała i móc z dystansem spojrzeć na pewne sprawy? Zdecyduj się na zabieg, który głęboko Cię wyciszy i odpręży. Poznaj oryginalne świece do świecowania uszu i oddaj się w ręce profesjonalisty. Przekonaj się, na czym polega zabieg świecowania i znajdź sposób na właściwą stymulację energii życiowej.

Zabieg świecowania uszu krok po kroku

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę ze świecowaniem uszu, dowiedz się, na czym polega zabieg i bądź pewny – nie ma się czego obawiać! My przedstawimy Ci w 5 punktach to, co będzie się działo, po to, byś Ty mógł oddać się relaksowi.

  1. Położysz się wygodnie na boku, na macie lub łóżku, a Twoja głowa zostanie przykryta ręcznikiem ze specjalnie przygotowanym otworem na ucho.
  2. Zabieg rozpocznie się naprawdę przyjemnie – małżowina zostanie przetarta patyczkiem higienicznym, a następnie zostanie w nią wmasowany krem. To doskonały sposób na pobudzenie krążenia i przygotowanie ucha na kolejne czynności.
  3. Nadszedł czas na przygotowanie świec do świecowania uszu – jedna z nich zostanie odpalona i umieszczona w Twoim uchu. Pozostanie tam do momentu całkowitego wypalenia się. Nie musisz się obawiać poparzenia – świeca jest przygotowana w taki sposób, by nie wypaliła się do końca. W trakcie zabiegu nadmiar wypalonej świecy będzie systematycznie usuwany i wyrzucany.
  4. Po wyjęciu świecy osoba przeprowadzająca zabieg sprawdzi, czy w Twoim uchu nie pozostały zanieczyszczenia, a następnie rozwinie świecę.
  5. Po zakończeniu zabiegu pozostaniesz jeszcze chwilę w pozycji leżącej, relaksując się. Możesz wypić herbatę, by uzupełnić płyny.

 

Jakie korzyści przynosi aromaterapia?

Zabieg świecowania uszu brzmi bardzo przyjemnie, prawda? Sprawdź, czym wyróżniają się świecie do świecowania uszu i co sprawia, że zabieg tak bardzo relaksuje.
Warto zdecydować się na świece, które wykonywane są na bieżąco, z naturalnego wosku pszczelego. Wyróżniają się miodową barwą i subtelnym zapachem, dodatkowo są wyposażone w specjalny filtr bezpieczeństwa. Aromaterapia przynosi doskonałe odprężenie – przekonaj się sam!
Sprawdź, czy możesz skorzystać z zabiegu
Zanim zdecydujesz się na świecowanie uszu, sprawdź, czy możesz poddać się zabiegowi. Koniecznie powinny zrezygnować z niego osoby cierpiące na ropne zapalenie ucha, mające alergię na wosk pszczeli lub pękniętą błonę bębenkową. Przeciwwskazaniem są również tętniaki oraz urazy głowy.

Źródło artykułu: natureplace.pl