Świecowanie uszu

Zmęczony codziennymi obowiązkami szukasz sposobu na wyjątkowy relaks? Marzysz, by osiągnąć harmonię duszy i ciała i móc z dystansem spojrzeć na pewne sprawy? Zdecyduj się na zabieg, który głęboko Cię wyciszy i odpręży. Poznaj oryginalne świece do świecowania uszu i oddaj się w ręce profesjonalisty. Przekonaj się, na czym polega zabieg świecowania i znajdź sposób na właściwą stymulację energii życiowej.

Zabieg świecowania uszu krok po kroku

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę ze świecowaniem uszu, dowiedz się, na czym polega zabieg i bądź pewny – nie ma się czego obawiać! My przedstawimy Ci w 5 punktach to, co będzie się działo, po to, byś Ty mógł oddać się relaksowi.

  1. Położysz się wygodnie na boku, na macie lub łóżku, a Twoja głowa zostanie przykryta ręcznikiem ze specjalnie przygotowanym otworem na ucho.
  2. Zabieg rozpocznie się naprawdę przyjemnie – małżowina zostanie przetarta patyczkiem higienicznym, a następnie zostanie w nią wmasowany krem. To doskonały sposób na pobudzenie krążenia i przygotowanie ucha na kolejne czynności.
  3. Nadszedł czas na przygotowanie świec do świecowania uszu – jedna z nich zostanie odpalona i umieszczona w Twoim uchu. Pozostanie tam do momentu całkowitego wypalenia się. Nie musisz się obawiać poparzenia – świeca jest przygotowana w taki sposób, by nie wypaliła się do końca. W trakcie zabiegu nadmiar wypalonej świecy będzie systematycznie usuwany i wyrzucany.
  4. Po wyjęciu świecy osoba przeprowadzająca zabieg sprawdzi, czy w Twoim uchu nie pozostały zanieczyszczenia, a następnie rozwinie świecę.
  5. Po zakończeniu zabiegu pozostaniesz jeszcze chwilę w pozycji leżącej, relaksując się. Możesz wypić herbatę, by uzupełnić płyny.

invex remedies

Jakie korzyści przynosi aromaterapia?

Zabieg świecowania uszu brzmi bardzo przyjemnie, prawda? Sprawdź, czym wyróżniają się świecie do świecowania uszu i co sprawia, że zabieg tak bardzo relaksuje.
Warto zdecydować się na świece, które wykonywane są na bieżąco, z naturalnego wosku pszczelego. Wyróżniają się miodową barwą i subtelnym zapachem, dodatkowo są wyposażone w specjalny filtr bezpieczeństwa. Aromaterapia przynosi doskonałe odprężenie – przekonaj się sam!
Sprawdź, czy możesz skorzystać z zabiegu
Zanim zdecydujesz się na świecowanie uszu, sprawdź, czy możesz poddać się zabiegowi. Koniecznie powinny zrezygnować z niego osoby cierpiące na ropne zapalenie ucha, mające alergię na wosk pszczeli lub pękniętą błonę bębenkową. Przeciwwskazaniem są również tętniaki oraz urazy głowy.

Źródło artykułu: natureplace.pl